Aktualności i wydarzenia

Aktualności i wydarzenia

Konferencja Arythmix 2018

W dniach 13 - 14 (piątek, sobota) kwietnia 2018 roku w warszawskim hotelu Hilton odbędzie się IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Migotanie przedsionków” - Arythmix 2018. Organizatorem konferencji jest 2KMM wraz Fundacją na Rzecz Leczenia Zaburzeń Rytmu Serca „Rytm Serca” w Łodzi. Nad programem konferencji czuwa Komitet Naukowy w osobach prof. Marii Trusz Gluzy oraz prof. Andrzeja Lubińskiego.

Patronat nad konferencją objęła Sekcja Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Konferencja przeznaczona jest dla lekarzy praktyków, którzy na co dzień borykają się z różnego typu zaburzeniami rytmu serca u swoich pacjentów. Poczynając od lekarzy rodzinnych, na kardiologach elektrofizjologach kończąc. Uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać wykładów wielu uznanych autorytetów z dziedziny elektrokardiologii a także dziedzin powiązanych.

2KMM od kilku lat ściśle współpracuje z ośrodkami naukowymi i placówkami medycznymi związanymi z elektrokardiologią. Nasza firma opracowała i wdrożyła elektroniczne rejestry elektroterapii, wspomaga też organizację konferencji naukowych i warsztatów szkoleniowych.

W tym roku po raz pierwszy dajemy możliwość pobrania aplikacji na telefon, która pozwoli na wygodny dostęp do wszystkich bieżących informacji dotyczących konferencji. Zachęcamy do jej instalacji.

Aplikacja jest dostępna dla systemów Android oraz iOS.

pobierz z Google Play

Więcej informacji o konferencji na stronie www.arythmix.pl.

2KMM w projekcie „Horyzont 2020"

Miło nam poinformować, że nasza firma bierze udział w projekcie badawczym w ramach Europejskiego Programu Wspierania Działalności Naukowej - "Horyzont 2020".

2KMM jest członkiem międzynarodowego konsorcjum, którego Koordynatorem jest Uniwersytet Medyczny w Zagrzebiu. W skład konsorcjum wchodzi 13 organizacji z 6 krajów Unii Europejskiej, realizując wspólnie projekt II fazy badania klinicznego: Novel Bone Regeneration Drug Osteogrow: Therapeutic Solution for Lumbar Back Pain o akronimie: OSTEOproSPINE.

W tym trwającym 5 lat badaniu o budżecie 6 mln EUR, 2KMM będzie odpowiedzialne za stworzenie elektronicznego CRF, udostępnienie go na naszej platformie do elektronicznego gromadzenia danych - GoResearch™, zarządzanie danymi oraz biostatystykę. Start projektu zaplanowano na styczeń 2018r.

Więcej informacji na temat Osteogrow - innowacyjnym i unikalnym podejściu do rozwoju bezpiecznej, efektywnej i niedrogiej terapii regeneracji kości, można znaleźć pod adresem http://osteogrow.eu/.

W związku z uczestnictwem w projekcie OSTEOproSPINE zostaliśmy zaproszeni przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej do przedstawienia naszych dotychczasowych doświadczeń związanych z projektem podczas spotkania „Dzień informacyjny: Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan 2018-2020.”

Wydarzenie było dedykowane przedstawicielom instytucji naukowych, małych i średnich przedsiębiorstw, przedstawicielom punktów kontaktowych oraz jednostek publicznych. Dodatkowe informacje na temat samego spotkania wraz z prezentowanymi tam materiałami są dostępne na stronie organizatora [link].

2KMM na Seminarium GCPpl: e-rozwiązania w medycynie

Wystąpiliśmy na seminarium Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce: "e-rozwiązania w medycynie, czyli jak eHR i eICF zrewolucjonizują badania kliniczne".

Dziękujemy za udział w konferencji Arythmix 2017

Podsumowanie tegorocznej edycji konferencji „Arythmix - Migotanie przedsionków”.

2KMM oficjalnym partnerem GCPpl

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy oficjalnym partnerem technologicznym Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl.