Aktualności i wydarzenia

Aktualności i wydarzenia

Dziękujemy za udział w konferencji Arythmix 2018

IX Konferencja "ARYTHMIX - Migotanie przedsionków", już za nami.

Chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za udział i aktywne uczestnictwo.

Wychodząc naprzeciw Państwa postulatom w tym roku zmieniliśmy lokalizację konferencji, tak by wszyscy zainteresowani mogli w niej uczestniczyć. Konferencja została zorganizowana w warszawskim hotelu HILTON WARSAW HOTEL & CONVENTION CENTRE i cieszyła się wysoką frekwencją. Uczestników konferencji było blisko 450 osób.

Patronat nad konferencją objęła Sekcja Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Szczególne podziękowania chcielibyśmy przekazać Komitetowi Naukowemu: Pani Profesor Marii Trusz-Gluzie i Panu Profesorowi Andrzejowi Lubińskiemu, dzięki którym konferencja jest organizowana oraz wszystkim Wykładowcom. Podziękowania składamy również Sponsorom, bez których organizacja konferencji byłaby niemożliwa oraz wszystkim osobom które włożyły swój wkład w jej organizację. Szczegółowe informacje nt. konferencji oraz relacje foto i video z wydarzenia znajdą Państwo na stronie: www.arythmix.pl.

Zapraszamy za rok!Konferencja Arythmix 2018

W dniach 13 - 14 (piątek, sobota) kwietnia 2018 roku w warszawskim hotelu Hilton odbędzie się IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Migotanie przedsionków” - Arythmix 2018. Organizatorem konferencji jest 2KMM wraz Fundacją na Rzecz Leczenia Zaburzeń Rytmu Serca „Rytm Serca” w Łodzi. Nad programem konferencji czuwa Komitet Naukowy w osobach prof. Marii Trusz Gluzy oraz prof. Andrzeja Lubińskiego.

Patronat nad konferencją objęła Sekcja Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Konferencja przeznaczona jest dla lekarzy praktyków, którzy na co dzień borykają się z różnego typu zaburzeniami rytmu serca u swoich pacjentów. Poczynając od lekarzy rodzinnych, na kardiologach elektrofizjologach kończąc. Uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać wykładów wielu uznanych autorytetów z dziedziny elektrokardiologii a także dziedzin powiązanych.

2KMM od kilku lat ściśle współpracuje z ośrodkami naukowymi i placówkami medycznymi związanymi z elektrokardiologią. Nasza firma opracowała i wdrożyła elektroniczne rejestry elektroterapii, wspomaga też organizację konferencji naukowych i warsztatów szkoleniowych.

W tym roku po raz pierwszy dajemy możliwość pobrania aplikacji na telefon, która pozwoli na wygodny dostęp do wszystkich bieżących informacji dotyczących konferencji. Zachęcamy do jej instalacji.

Aplikacja jest dostępna dla systemów Android oraz iOS.

pobierz z Google Play

Więcej informacji o konferencji na stronie www.arythmix.pl.

2KMM w projekcie „Horyzont 2020"

Bierzemy udział w projekcie badawczym w ramach Europejskiego Programu wspierania badań naukowych i innowacji - "Horyzont 2020".

2KMM na Seminarium GCPpl: e-rozwiązania w medycynie

Wystąpiliśmy na seminarium Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce: "e-rozwiązania w medycynie, czyli jak eHR i eICF zrewolucjonizują badania kliniczne".

Dziękujemy za udział w konferencji Arythmix 2017

Podsumowanie tegorocznej edycji konferencji „Arythmix - Migotanie przedsionków”.