Aktualności i wydarzenia

Aktualności i wydarzenia

Wizualizacja w monitorowaniu zdalnym

Monitorujesz postępy badań klinicznych? Można ułatwić sobie pracę, korzystając z wizualizacji stanu badania w układzie struktury CRF.

Przygotowaliśmy propozycję dla tych, którzy nie chcą polegać wyłącznie na raportach i tabelkach. Graficzna prezentacja postępów badania ułatwia ocenę sytuacji i od razu wskaże potencjalne zagrożenia. Zapraszamy do zapoznania się z wynikiem prac koncepcyjnych w postaci interaktywnej prezentacji, która znajduje się pod następującym adresem: http://2kmm.eu/2kmm-labs/matrix-demo-show.html.

Dziękujemy za udział w konferencji Arythmix 2018

IX Konferencja "ARYTHMIX - Migotanie przedsionków", już za nami.

Chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za udział i aktywne uczestnictwo.

Wychodząc naprzeciw Państwa postulatom w tym roku zmieniliśmy lokalizację konferencji, tak by wszyscy zainteresowani mogli w niej uczestniczyć. Konferencja została zorganizowana w warszawskim hotelu HILTON WARSAW HOTEL & CONVENTION CENTRE i cieszyła się wysoką frekwencją. Uczestników konferencji było blisko 450 osób.

Patronat nad konferencją objęła Sekcja Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Szczególne podziękowania chcielibyśmy przekazać Komitetowi Naukowemu: Pani Profesor Marii Trusz-Gluzie i Panu Profesorowi Andrzejowi Lubińskiemu, dzięki którym konferencja jest organizowana oraz wszystkim Wykładowcom. Podziękowania składamy również Sponsorom, bez których organizacja konferencji byłaby niemożliwa oraz wszystkim osobom które włożyły swój wkład w jej organizację. Szczegółowe informacje nt. konferencji oraz relacje foto i video z wydarzenia znajdą Państwo na stronie: www.arythmix.pl.

Zapraszamy za rok!Konferencja Arythmix 2018

Zapraszamy na IX Konferencję "ARYTHMIX - Migotanie przedsionków", która odbędzie się w dniach: 13-14 kwietnia 2018 roku w warszawskim hotelu HILTON WARSAW HOTEL & CONVENTION CENTRE.

2KMM w projekcie „Horyzont 2020"

Bierzemy udział w projekcie badawczym w ramach Europejskiego Programu wspierania badań naukowych i innowacji - "Horyzont 2020".

2KMM na Seminarium GCPpl: e-rozwiązania w medycynie

Wystąpiliśmy na seminarium Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce: "e-rozwiązania w medycynie, czyli jak eHR i eICF zrewolucjonizują badania kliniczne".