Aktualności i wydarzenia

Aktualności i wydarzenia

Dziękujemy za udział w konferencji Arythmix 2017

VIII Konferencję "Migotanie Przedsionków - ARYTHMIX 2017" mamy już za sobą. Frekwencja jak co roku dopisała. Chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za udział i aktywne uczestnictwo.

Konferencja była objęta Patronatem Sekcji Rytmu Serca PTK oraz Kliniki Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Szczególne podziękowania chcielibyśmy przekazać Komitetowi Naukowemu: Pani Profesor Marii Trusz-Gluzie i Panu Profesorowi Andrzejowi Lubińskiemu, dzięki którym konferencja jest organizowana. Dziękujemy również wszystkim Wykładowcom, którzy zgodzili się uświetnić nasze spotkanie swoją obecnością.

Podziękowania składamy też Sponsorom, bez których organizacja konferencji byłaby niemożliwa.

Państwa olbrzymie zainteresowanie jest dla nas największym podziękowaniem. Miło nam poinformować, że kolejny rok z rzędu program naukowy konferencji oraz jej organizacja uzyskały wyłącznie bardzo dobre i dobre oceny w przeprowadzonej wśród uczestników ankiecie. Stanowi to dla nas źródło największej satysfakcji i inspiracji do dalszej wytężonej pracy przy organizacji konferencji w przyszłości. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w konferencji ARYTHMIX 2018, która odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia 2018 roku w warszawskim hotelu Hilton.

Poniżej prezentujemy wybrane wyniki ankiety oraz zdjęcia:

Ocena programu naukowego konferencji oraz doboru prelegentów


Ocena organizacji konferencji:


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odpowiedziały na pytania naszej ankiety.

Szczegółowe informacje nt. konferencji oraz relacje foto i video z wydarzenia znajdą Państwo na stronie: www.arythmix.plZapraszamy za rok!

2KMM oficjalnym partnerem GCPpl

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy oficjalnym partnerem technologicznym Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl. W ramach naszego zaangażowania stworzyliśmy i utrzymujemy nowy portal Stowarzyszenia GCPpl. Uczestniczymy również aktywnie w Grupie ds. Technologii informatycznych i eHealth w badaniach klinicznych. Działania te potwierdzają nasze zaangażowanie w działalność Stowarzyszenia oraz naszą misję związaną z szerzeniem wiedzy na temat technologii i innowacji w badaniach klinicznych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Stowarzyszenia https://www.gcppl.org.pl/.

GoInsights™ - nowa odsłona

GoInsights™ ciągle się rozwija. Już wiesz, że jest doskonałym, uniwersalnym narzędziem, nie tylko do zbierania ale i do prezentowania dowolnych informacji.

Firma 2KMM członkiem Kluczowego Klastra Krajowego MedSilesia

Miło nam poinformować że Klaster MedSilesia, którego 2KMM jest aktywnym członkiem, otrzymał status krajowego klastra kluczowego.

Konferencja Arythmix 2017

W dniach 24-25 (piątek, sobota) marca 2017 roku w warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Migotanie przedsionków" - Arythmix 2017.