Aktualności i wydarzenia

Aktualności i wydarzenia

Dziękujemy za udział w konferencji Arythmix 2016

Jak co roku w marcu, w warszawskim hotelu InterContinental, odbyła się VII już konferencja „Arythmix - Migotanie przedsionków” poświęcona tematyce arytmii.

Patronat nad konferencją objęła Sekcja Rytmu Serca PTK oraz Klinika Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Szczególne podziękowania chcielibyśmy przekazać Komitetowi Naukowemu: Pani Profesor Marii Trusz-Gluzie i Panu Profesorowi Andrzejowi Lubińskiemu, dzięki którym konferencji jest organizowana oraz wszystkim Wykładowcom. Podziękowania składamy również Sponsorom, bez których organizacja konferencji byłaby niemożliwa.

Wszystkim Uczestnikom konferencji, dziękujemy za wysoką frekwencję i aktywne uczestnictwo w wykładach. Państwa olbrzymie zainteresowanie konferencją jest dla nas największym podziękowaniem. Dowodem Państwa zadowolenia są również wyniki ankiety, którą przeprowadziliśmy po zakończeniu konferencji.

Niektóre z jej wyników prezentujemy poniżej:

  1. Ocena organizacji konferencji

  2. Ocena programu naukowego konferencji oraz doboru prelegentów

  3. Czy miejsce organizacji konferencji jest odpowiednie?

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odpowiedziały na pytania naszej ankiety.

Szczegółowe informacje nt. konferencji oraz relacje foto i video z wydarzenia znajdą Państwo na stronie: www.arythmix.pl

Zapraszamy za rok!