Aktualności i wydarzenia

Aktualności i wydarzenia

Konferencja Arythmix 2017

W dniach 24-25 (piątek, sobota) marca 2017 roku w warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Migotanie przedsionków” - Arythmix 2017. Organizatorem konferencji jest 2KMM wraz z Komitetem Naukowym w osobach prof. Marii Trusz Gluzy oraz prof. Andrzeja Lubińskiego. Patronat nad konferencją objęła Sekcja Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Konferencja przeznaczona jest dla lekarzy praktyków, którzy na co dzień borykają się z różnego typu zaburzeniami rytmu serca u swoich pacjentów. Poczynając od lekarzy rodzinnych, na kardiologach elektrofizjologach kończąc. Uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać wykładów wielu uznanych autorytetów z dziedziny elektrokardiologii a także dziedzin powiązanych.

2KMM od kilku lat ściśle współpracuje z ośrodkami naukowymi i placówkami medycznymi związanymi z elektrokardiologią. Spółka między innymi opracowała i wdrożyła elektroniczne rejestry elektroterapii, wspomaga też organizację konferencji naukowych i warsztatów szkoleniowych.

Więcej na temat konferencji Arythmix 2017 na stronie www.arythmix.pl.