Aktualności i wydarzenia

Aktualności i wydarzenia

Konferencja Arythmix 2018

W dniach 13 - 14 (piątek, sobota) kwietnia 2018 roku w warszawskim hotelu Hilton odbędzie się IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Migotanie przedsionków” - Arythmix 2018. Organizatorem konferencji jest 2KMM wraz Fundacją na Rzecz Leczenia Zaburzeń Rytmu Serca „Rytm Serca” w Łodzi. Nad programem konferencji czuwa Komitet Naukowy w osobach prof. Marii Trusz Gluzy oraz prof. Andrzeja Lubińskiego.

Patronat nad konferencją objęła Sekcja Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Konferencja przeznaczona jest dla lekarzy praktyków, którzy na co dzień borykają się z różnego typu zaburzeniami rytmu serca u swoich pacjentów. Poczynając od lekarzy rodzinnych, na kardiologach elektrofizjologach kończąc. Uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać wykładów wielu uznanych autorytetów z dziedziny elektrokardiologii a także dziedzin powiązanych.

2KMM od kilku lat ściśle współpracuje z ośrodkami naukowymi i placówkami medycznymi związanymi z elektrokardiologią. Nasza firma opracowała i wdrożyła elektroniczne rejestry elektroterapii, wspomaga też organizację konferencji naukowych i warsztatów szkoleniowych.

W tym roku po raz pierwszy dajemy możliwość pobrania aplikacji na telefon, która pozwoli na wygodny dostęp do wszystkich bieżących informacji dotyczących konferencji. Zachęcamy do jej instalacji.

Aplikacja jest dostępna dla systemów Android oraz iOS.

pobierz z Google Play

Więcej informacji o konferencji na stronie www.arythmix.pl.