O nas

Witamy w 2KMM

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką zajmującą się praktycznym zastosowaniem technologii informatycznych w organizacji badań w farmacji, medycynie i biotechnologii oraz tworzeniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla przemysłu, biznesu i administracji.

2KMM zostało założone w 2003 roku przez grupę inżynierów i menedżerów związanych przez wiele lat z projektowaniem i produkcją systemów informatycznych dla służby zdrowia. Dziś 2KMM to zaufany dostawca rozwiązań IT i usług wspomagających realizację farmaceutycznych, medycznych i biotechnologicznych projektów badawczych.

Nasz zespół tworzy kilkudziesięciu specjalistów: konsultantów, projektantów systemów informatycznych, wdrożeniowców i analityków skoncentrowanych na dostarczaniu kompletnych rozwiązań, które pomagają naszym Klientom osiągać ich strategiczne cele oraz wspierać ich w bieżącej działalności.

Dlaczego my?

Bierzemy odpowiedzialność za wyzwania stojące przed naszymi Klientami. Stawiamy im czoła z niezachwianą wiarą, wykorzystując cały nasz potencjał, wiedzę, doświadczenie i umiejętności.

Dostrzegamy i szanujemy unikalność i niepowtarzalność każdego Klienta i jego potrzeb. Do każdego Klienta podchodzimy z entuzjazmem, ciekawością i gotowością pomocy.

W swojej pracy kierujemy się otwartością, szczerością, uczciwością, sumiennością i odpowiedzialnością.

Stawiamy na jakość rozumianą jako osiągnięcie zgodności oferowanego rozwiązania z oczekiwaniami Klienta – zawsze.