Usługi CRO

Usługi i sprawdzone rozwiązania związane z projektami badawczymi

2KMM zajmuje się organizacją i realizacją projektów badawczych prowadzonych w przemyśle farmaceutycznym, biomedycynie i ochronie zdrowia. Obsługujemy badania wieloośrodkowe, międzynarodowe, wielojęzyczne, retrospektywne i prospektywne, zarówno epidemiologiczne, jak i farmakoekonomiczne i z dziedziny pharmacovigilance o różnym stopniu skomplikowania. Tworzymy rozwiązania pozwalające na prowadzenie rejestrów badań nieinterwencyjnych i klinicznych.

Jesteśmy również zaufanym dostawcą rozwiązań IT pozwalające na kompleksowe wsparcie projektów badawczych oraz usprawnianie procesów biznesowych związanych z ich realizacją.

Oferujemy sprawdzone w kilkudziesięciu projektach badawczych rozwiązania ukierunkowane na usprawnienie przebiegu badania na każdym etapie jego realizacji, od planowania, przez pozyskiwanie danych, po opracowanie wyników i rozliczenie badania. Każdorazowo dostosowujemy je do wymagań konkretnego organizatora badań i konkretnego projektu badawczego.

Poza standardowymi rozwiązaniami, tworzymy krojone ma miarę produkty bazujące na najnowszych technologiach informatycznych, oparte na światowych standardach, zgodne z wymaganiami rynku life sciences.

Czytaj więcej

Poznaj nasze rozwiązania

GoResearch™

GoResearch™ to w pełni zwalidowana, nowoczesna, internetowa platforma służąca do elektronicznego gromadzenia danych (EDC – Electronic Data Capture).

Stworzona w 2KMM na potrzeby projektów badawczych, takich jak badania kliniczne/obserwacyjne i rejestry pacjentów, oferuje zestaw funkcji wspierających tego rodzaju projekty w wielu obszarach działania.

Czytaj więcej

GoInsights™

Ta sprytna aplikacja pozwala zaprojektować i przeprowadzić badanie ankietowe, ewaluację, szkolenie, a nawet proste badanie obserwacyjne w wyjątkowo krótkim czasie. Więcej informacji wraz z wersją demonstracyjną na stronie www.goinsights.net.

 

 

 

GoProject™

GoProject™ to platforma aplikacyjna dla przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego, której zadaniem jest wsparcie procesu zarządzania projektem w ramach prowadzania badania klinicznego.

GoProject™ powstał we współpracy z firmą KCR S.A. – wiodącym europejskim CRO.

Czytaj więcej

GoFlow™

GoFlow™ to internetowy system zarządzania umowami cywilno-prawnymi zawieranymi w ramach projektów badawczych realizowanych w przemysle farmaceutycznym, biomedycznym i medycynie.

Czytaj więcej