Usługi IT

Technologie IT w biznesie

W 2KMM wychodzimy z założenia, że nie ma dwóch takich samych firm. Dlatego współpracę z każdym nowym Klientem rozpoczynamy zawsze od tego samego punktu wyjścia – od dogłębnej analizy jego organizacji, otoczenia, w którym działa oraz specyfiki problemów i oczekiwań Klienta.

Bazując na tym przygotowujemy i od początku do końca pomagamy Klientowi we wdrożeniu rozwiązań organizacyjnych i technologicznych, które poprawiają efektywność, podnoszą jakość, optymalizują procesy biznesowe, obniżają koszty działalności – usprawniają organizację jako całość lub w wybranych obszarach jej funkcjonowania.

Według nas, nie sama technologia jest rozwiązaniem – droga do lepszej efektywności, jakości, skuteczności biznesu Klienta to umiejętne połączenie zrozumienia biznesu Klienta, jego potrzeb i oczekiwań z naszą kreatywnością. Dlatego wpierw musimy zrozumieć to, jak działa Klient, jakie ma potrzeby, później użyć całej swojej wiedzy i doświadczenia, by przygotować najlepsze rozwiązanie, a następnie wspólnie z Klientem zastosować go w praktyce.

Oferujemy wyłącznie rozwiązania, co do których mamy pewność, że skutecznie zbliżą Klienta do jego celów – rozwiązania, których nie wahalibyśmy się sami zastosować w 2KMM. Dlatego poza oferowaniem skastomizowanych sprawdzonych rozwiązań, często projektujemy i tworzymy indywidualne rozwiązania „pod klucz”.

Kompleksowo i skutecznie

Nasze wieloletnie doświadczenie i kompetencje w zakresie skutecznego wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych pozwalają nam przedstawić kompleksową ofertę na świadczenie usług IT dla Klientów biznesowych i instytucjonalnych oraz firm z branży IT.

Nasza oferta dla Klientów biznesowych i instytucjonalnych obejmuje między innymi kompleksowy nadzór nad projektami informatycznymi, przeprowadzanie autytów informatycznych, wdrażanie systemów bezpieczeństwa informatycznego, wsparcie we wdrażaniu norm i standardów, konsulting biznesowy, project management i tworzenie dedykowanych narzędzi informatycznych.

Firmom z branży IT oferujemy realizację projektów informatycznych na rzecz ich Klientów oraz uczestnictwo w tworzeniu i wdrożeniach systemów informatycznych.

Poznaj nasze rozwiązania

GoInsights™

Ta sprytna aplikacja pozwala zaprojektować i przeprowadzić badanie ankietowe, ewaluację, szkolenie, a nawet proste badanie obserwacyjne w wyjątkowo krótkim czasie. Więcej informacji wraz z wersją demonstracyjną na stronie www.goinsights.net.

 

 

 

GoQuality

GoQuality to system wspomagający tworzenie i zarządzanie modelem jakości w organizacji przez wprowadzenie systematyki prac, zarządzanie projektami, konfiguracją i wersją, wyrobami gotowymi, ryzykiem, testami oraz zarządzaniem dostępem do informacji.

GoQuality powstał na bazie rozwiązania, który opracowaliśmy dla jednego z polskich ośrodków badawczo-rozwojowych.

Czytaj więcej

Wonderspace

Wonderspace to opracowana przez nas biblioteka programistyczna umożliwiająca tworzenie wieloplatformowych aplikacji wykorzystujących 3D GUI do wizualizacji obiektów przestrzennych oraz informacji związanych z tymi obiektami.

W 2KMM Wonderspace wykorzystujemy do tworzenia zaawansowanych programów łączących gromadzenie danych z ich prezentacją 3D, na przykład systemy wizualizacji procesów przemysłowych, symulatory pojazdów, urządzeń i maszyn, systemy monitoringu obiektów, systemy klasy GIS i wiele innych.

Czytaj więcej

Compendium

Compendium to publikator informacji dla kadry zarządzającej i kierowniczej, pozwalający na sprawne monitorowanie działalności szpitala.

Compendium „na kliknięcie myszki" przygotowuje i prezentuje kompletne informacje finansowe, statystyczne, kadrowo-płacowe i przychodowe.

Compendium powstało jako odpowiedź na rosnące potrzeby informacyjne kadry zarządczej placówek medycznych.

Czytaj więcej