Usługi IT > Compendium

Przedstawiamy Compendium

Compendium to publikator informacji pozwalający na monitorowanie działalności szpitala. Jest przeznaczony jest dla dyrektorów szpitali, ordynatorów oraz kierowników działów księgowości, marketingu i statystyki medycznej. Na „kliknięcie myszki" przygotowuje i prezentuje kompletne informacje finansowe, statystyczne, kadrowo-płacowe i przychodowe w postaci interaktywnych wykresów i tabel.

Compendium to niezastąpione narzędzie ułatwiające podejmowanie decyzji zarządczych. Dzięki Compendium skuteczność funkcjonowania szpitala wzrasta, a zarządzanie nim staje się proste i bardziej efektywne.

Publikacje Compendium powstają w oparciu o dane pochodzące z różnych źródeł (szpitalne systemy informatyczne, arkusze kalkulacyjne Excel, itp.) oraz o dane pochodzące z różnych okresów działalności szpitala, przedstawiając tym samym możliwie najobszerniejszy, aktualny i historyczny obraz funkcjonowania szpitala.

Podstawowe publikacje Compendium

Dlaczego Compendium?

Publikacje przygotowywane przez Compendium dostępne są zawsze – niezależnie od miejsca i czasu – wystarczy przeglądarka www i dostęp do Internetu.

Nauka obsługi Compendium zajmuje zaledwie kilka minut – publikacje tworzone przez Compendium przegląda się dokładnie w tak samo prosty sposób, jak typowe strony www.

Publikacje Compendium zawierają dane, zestawienia, raporty i sprawozdania dobrane indywidualnie dla szpitala i zarządzającej nim kadry – zakres zawartych w nich informacji, rozmieszczenie na stronie oraz sposób prezentacji, tabela, wykres lub mapa, można zmieniać w zależności od potrzeb odbiorcy publikacji.

ZAINTERESOWANY PREZENTACJĄ COMPENDIUM?

Skontaktuj się z nami.